Genos – sponsor srebrny

Firma PPHU Genos s.c. od 2000 roku jest dystrybutorem najwyższej jakości produktów dla potrzeb laboratoriów diagnostycznych i naukowych, wśród których znajdą Państwo:

  • Odczynniki do hodowli komórkowych firmy Biological Industries:

– cytogenetyka

– hodowla MSC, iPS, hESC (defined, xeno-free, serum-free system),
– płyny hodowlane, FBS, suplementy, roztwory trypsyny, antybiotyków i in.

  • Plastiki do hodowli komórkowych firmy TPP:

– butelki, szalki, płytki wielodołkowe, bioreaktory,

– pipety, krioprobówki, skrobaki, filtry, falkony i in.;

  • Zestawy i odczynniki do cytogenetyki molekularnej i detekcji wirusów za pomocą hybrydyzacji in situ firmy PanPath;
  • Wysokiej klasy automatyczne analizatory próbek nasienia firmy Medical Electronic Systems Ltd.;
  • Sprzęt laboratoryjny i aparaturę medyczną firmy MRC;
  • drobne plastiki laboratoryjne i in.

Prowadzimy także Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GENOS z poradnią Genetyczna i Laboratorium Genetyki Medycznej, świadcząc usługi z zakresu poradnictwa i diagnostyki genetycznej.


P.P.H.U. GENOS s.c.
Strońsko 20A
98-161 Zapolice
tel. 668481153
fax. 42 611 63 12
e-mail:
agata.wyrebska@genos.com.pl
Strona internetowa: www.genos.com.pl
Sklep internetowy:
www.sklep.genos.com.pl

Biogenet – sponsor srebrny

W tym roku VIII edycję Symbiozy będzie wspierać Biogenet. Biogenet od ponad 20 lat zajmuje się dystrybucją sprzętu laboratoryjnego w Polsce. Wśród ich asortymentu znajdziemy produkty firm takich jak NuAire, DLAB czy Daihan Europe. Dzięki wielkiemu doświadczeniu specjaliści z Biogenetu zapewniają najwyższą jakość świadczonych usług. W ofercie firmy Biogenet znajduje się wyposażenie dla każdego laboratorium. Od pewnego czasu Biogenet zajmuje się również produkcją i sprzedażą własnego sprzętu laboratoryjnego, w tym fitotronów Fito chętnie wybieranych przez wiele placówek badawczych.

Więcej informacji o firmie Biogenet: http://www.biogenet.pl/

MPW MED. Instruments sponsorem srebrnym 8 MSB “Symbioza”!

W tym roku, już kolejny raz, naszym sponsorem jest firma MPW MED. Instruments. Jest to jedyna w Polsce firma produkująca wirówki medyczne i laboratoryjne już od 1948 roku. MPW MED. Instruments posiada potencjał techniczny umożliwiający wytwarzanie wyrobów elektromechanicznych z udziałem elektroniki oraz doświadczoną i kreatywną kadrę pracowniczą. Dzięki temu cieszy się uznaniem na wielu rynkach jako firma produkująca sprzęt technicznie zaawansowany, niezawodny, a jednocześnie konkurencyjny cenowo. MPW MED. Instruments oferuje również bogate wyposażenie do każdego produktu, co pozwala użytkownikom na wykorzystanie szerokich możliwości badawczych i diagnostycznych. A najlepszymi rekomendacjami są liczne pozytywne opinie ich bezpośrednich użytkowników.

Więcej informacji o firmie MPW MED. Instruments: http://mpw.pl/

Rejestracja na Sympozjum

Z przyjemnością ogłaszamy, że rejestracja na VIII Międzyuczelniane Sympozjum Biotechnologiczne ‘Symbioza’ zostanie otwarta 28 stycznia i będzie trwała do 3 marca 2019r! Nie przegapcie zapisów!

Zapraszamy na VIII MSB ,,Symbioza”!

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że tegoroczna, VIII już edycja, Międzyuczelnianego Sympozjum Biotechnologicznego ,,Symbioza” odbędzie się w dniach 17-19 maja 2019 na terenie Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Biotechnologia jest interdyscyplinarną dziedziną nauki, która dotyczy bieżących tematów badań z zakresu biologii, genetyki, chemii, środowiska itp. MSB ”Symbioza”gromadzi młodych entuzjastów i przyszłych naukowców, aby szerzyć wiedzę i dzielić się doświadczeniami wśród uczestników Sympozjum.

Mając na uwadze zeszłoroczny sukces 7. edycji, która w pełni odbyła się w języku angielskim, postanowiliśmy podtrzymać ideę międzynarodowej konferencji również w roku 2019.

Recenzje książek PWN

Dla wszystkich miłośników nauki, Wydawnictwo Naukowe PWN przygotowało nowe wydania interesujących książek akademickich! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z recenzjami
najnowszych wydawniczych publikacji Wydawnictwa Naukowego PWN, przygotowanych przez członków Symbiozy! Warszawskie Stowarzyszenie Biotechnologiczne poleca następujące
pozycje dostępne na rynku „Podstawy chromatografii i technik elektromigracyjnych”,” Logika i argumentacja Praktyczny kurs krytycznego myślenia”, „Chemia organiczna” tom1-5.

1200 Recenzja
2200 Recenzja
3200 Recenzja
4200 Recenzja
5200 Recenzja
712913940o200 Recenzja
721301515o200 Recenzja

Rekrutacja 2017/2018

Image and video hosting by TinyPic

pyR, pyR, pyR… czyli warsztaty z podstaw R

Mamy dla Was coś ciekawego! Nie przegapcie! :)Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was na warsztaty bioinformatyczne…

Opublikowany przez Międzyuczelniane Sympozjum Biotechnologiczne "Symbioza" na 10 kwietnia 2016

PWN – sponsor

Już kolejny rok wpierać nas będzie PWN! Również w tym roku możecie spodziewać się nagród ufundowanych właśnie przez to wydawnictwo.

PWN-logo

» rozwiń więcej informacji

Jest to jedno z największych, najstarszych i najbardziej znanych polskich wydawnictw. Charakteryzuje ich realizacja misji nowoczesnego, rzetelnego źródła informacji oraz dostarczania wiarygodnej wiedzy za pomocą innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych, z których można korzystać przez całe życie.
W skład grupy PWN wchodzi obecnie kilkanaście różnych spółek tj. Wydawnictwo Naukowe PWN, Wydawnictwo Szkolne PWN, Wydawnictwo Lekarskie PZWL, Dom Wydawniczy PWN oraz sieć Księgarń PWN. Rocznie PWN wydaje ponad 500 tytułów. W tej liczbie zawarte są zarówno publikacje książkowe, jak i e-booki oraz produkty multimedialne. Wydawnictwa pod nadzorem PWN specjalizują się w dostarczaniu wiedzy z wielu różnych dziedzin nauki w tym nauk ścisłych i medycyny. Ich oferta zawiera pozycje bardzo specjalistyczne, jak i publikacje o charakterze przekrojowym.
Innowacyjne podejście grupy PWN do tworzenia materiałów i przestrzeni nauki pozwala im na rozwijanie swojej oferty także w nowych segmentach. Dodatkowo zajmuje się organizacją konferencji, sympozjów, szkoleń dla profesjonalistów w różnych dziedzinach.

» zwiń

MPW – sponsor

W tym roku wspiera nas ponownie firma MPW.

849f4042bdfa44b8bc484eda4035521d

» rozwiń więcej informacji


Jest to jedyna w Polsce firma zajmująca się produkcją wirówek medycznych i laboratoryjnych od 1948 roku.
Dzięki bezpośredniej współpracy z różnymi ośrodkami naukowo- badawczymi oraz laboratoriami spełnia najwyższe wymagania rynkowe, co pokazują pozytywne rekomendacje bezpośrednich użytkowników.
MPW posiada potencjał techniczny, który umożliwia wytwarzanie wyrobów elektromechanicznych z udziałem elektroniki. Za sukcesem firmy stoi kadra pracownicza, posiadająca zarówno duże doświadczenie jak i kreatywność. Dba również o to aby produkty były stale doskonalone oraz unowocześniane.
Wirówki MPW posiadają bogate wyposażenie, które umożliwia szerokie badania oraz diagnostykę. Daje im to uznanie na rynkach jako sprzęt technicznie zaawansowany i niezawodny.

» zwiń