Zapraszamy na VIII MSB ,,Symbioza”!

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że tegoroczna, VIII już edycja, Międzyuczelnianego Sympozjum Biotechnologicznego ,,Symbioza” odbędzie się w dniach 17-19 maja 2019 na terenie Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Biotechnologia jest interdyscyplinarną dziedziną nauki, która dotyczy bieżących tematów badań z zakresu biologii, genetyki, chemii, środowiska itp. MSB ”Symbioza”gromadzi młodych entuzjastów i przyszłych naukowców, aby szerzyć wiedzę i dzielić się doświadczeniami wśród uczestników Sympozjum.

Mając na uwadze zeszłoroczny sukces 7. edycji, która w pełni odbyła się w języku angielskim, postanowiliśmy podtrzymać ideę międzynarodowej konferencji również w roku 2019.