Noclegi

W opłatę konferencyjną nie są wliczone ceny noclegów w Warszawie, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty hosteli, które proponują zniżkę dla uczestników naszego Sympozjum!

Chillout Hostel

Chillout hostel mieści się w samym sercu Śródmieścia, w pobliżu najmodniejszych kawiarni i restauracji, nieopodal Pałacu Kultury i Nauki, Łazienek Królewskich i Nowego Światu. Usytuowany jest w przedwojennej, świeżo odrestaurowanej kamienicy, u zbiegu ulic Poznańskiej i Wilczej.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty hostelu! Dla uczestników MSB „Symbioza” hostel oferuje 10% zniżkę. Aby zrealizować zniżkę należy zrobić rezerwację na jeden z poniższych sposobów:

  • – przez stronę internetową www.chillouthostel.pl (preferowane)
  • – za pośrednictwem profilu na facebooku
  • – telefonicznie
  • – mailowo: biuro@chillouthostel.pl
  • – lub bezpośrednio na recepcji

Zniżka będzie przyznana wszystkim osobom, które okażą w momencie zakwaterowania specjalnie przygotowany przez hostel voucher, lub użyją kodu zniżkowego „SYMBIOZA” podczas robienia rezerwacji online.

Hostel przygotował też ułatwienie dla zapominalskich. 😉 Można pokazać Voucher promocyjny przy zameldowaniu w hostelu, a recepcjoniści przyznają zniżkę ręcznie!

Hostel Centrum

Hostel Centrum, poza fantastyczną lokalizacją przy Pałacu Kultury, dworcu Warszawa Centralna i dwóch liniach metra, wyróżnia się także chęcią pokazania swoim gościom czegoś ciekawego na temat dziedzictwa i historii Polski.

Jeśli chcecie Państwo skorzystać z oferty tego hostelu zapraszamy do wykorzystania 10% zniżki dla naszych uczestników! Aby skorzystać z tej oferty należy zrobić rezerwację online na stronie www.hostelcentrum.pl i w trakcie wypełniania formularza rezerwacyjnego wpisać kod rabatowy: Symbioza.

Oki Doki

Oki Doki Centrum znajduje się w ścisłej okolicy Pałacu Kultury i Nauki. Hostel oferuje zarówno pokoje wieloosobowe jak i pokoje prywatne – każdy znajdzie coś dla siebie!

Dla naszych uczestników hostel Oki Doki proponuje 10% zniżkę. Aby z niej skorzystać należy podać hasło Symbioza przy rezerwacji bezpośredniej.