Patroni i sponsorzy

SPONSORZY ZŁOCI

 

» więcej informacji

Nie jesteśmy handlowcami, lecz inżynierami – optykami. Firma PRECOPTIC Co. istnieje od 1990 roku i jest firmą inżynierską. Zatrudniamy nie handlowców lecz inżynierów, absolwentów Wydziału Mechaniki Precyzyjnej PW o specjalności „przyrządy optyczne” oraz absolwentów Wydziałów Biologii kilku uniwersytetów krajowych. To daje wyjątkowe połączenie głębokiej wiedzy teoretycznej z doświadczeniem w praktycznej pracy z mikroskopem. Dzięki profesjonalnej obsłudze staliśmy się jednym z liderów rynku w dziedzinie mikroskopów optycznych. Specjalizujemy się w kompletowaniu wysoko zaawansowanych zestawów budowanych wg potrzeb klienta na bazie mikroskopów firmy Nikon. Ponadto oferujemy całą gamę wyposażenia do mikroskopów.

» ukryj opis

 

SPONSORZY SREBRNI

» więcej informacji

Polski producent wysokiej jakości wirówek laboratoryjnych od 1948 roku. Produkty MPW są rozpoznawane na całym świecie jako niezawodne i zaawansowane technologicznie. Do każdego typu wirówek firma MPW oferuje szeroką gamę sprzętu zwiększającego możliwości badawcze i diagnostyczne. Wirówki laboratoryjne produkowane przez MPW mają szerokie zastosowanie w biochemii, diagnostyce, naukach przyrodniczych i wielu innych. Wszystkie wirówki MPW posiadają certyfikaty CE oraz świadectwa wolnej sprzedaży dzięki czemu objęte są tylko 8% podatkiem VAT. Certyfikaty ISO PN-EN ISO 9001:2015 i PN-EN ISO 13485:2016-04 świadczą o najwyższym poziomie produkcji, sprzedaży i serwisie produkowanych przez nas wirówek laboratoryjnych o pojemności do 3 l.

» ukryj opis

» więcej informacji

PeproTech wspiera badania w dziedzinie nauk przyrodniczych od 1988 roku i jest prywatną firmą biotechnologiczną, która koncentruje się na opracowywaniu i wytwarzaniu wysokiej jakości produktów cytokinowych dla rynku nauk przyrodniczych i terapii komórkowej. W ciągu ostatnich 30 lat firma stała się globalnym przedsiębiorstwem z najnowocześniejszymi zakładami produkcyjnymi w USA i biurami na całym świecie. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów spełniających potrzeby współczesnych naukowców i badaczy. Jesteśmy dumni z bycia zaufanym partnerem w środowisku naukowym. Dzięki ponad 2000 produktów PeproTech opracował i udoskonalił innowacyjne protokoły, aby zapewnić jakość, niezawodność i spójność.

Nasz asortyment obejmuje:

  • Białka i przeciwciała klasy badawczej
  • Produkty GMP do terapii komórkowej, genowej i tkankowej
  • Szeroki zakres cytokin wolnych od zwierząt
  • Zestawy ELISA
  • Zestawy / suplementy pożywek do hodowli komórkowych

Kontakt z PeproTech:

 +44 (0) 20 7610 3062 lub info@peprotech.co.uk 

» ukryj opis

 

» więcej informacji

Misją EPRO SCIENCE jest umożliwienie naszym Klientom czerpania radości z pracy i pomoc w znalezieniu czasu na realizację ich pasji. Pracownicy EPRO SCIENCE dokładają wszelkich starań, aby współpraca z nami była komfortowa, sympatyczna, efektywna i elastyczna. Wierzymy, że jest to realne, ponieważ portfolio firmy EPRO wypełniają produkty do badań naukowych najlepszych producentów na rynku life science. Jesteśmy dumnym, wyłącznym przedstawicielem firm BioShop i Neptune w Polsce. Partnerami EPRO SCIENCE są ponadto m.in. firmy HTL, Cleaver, Corning, IKA, TPP, czy Ibidi. Wszystko to stanowi doskonałą przestrzeń dla budowania zdrowych i produktywnych kooperacji z Naukowcami z Polski, jak również spoza granic naszego kraju.

» ukryj opis

 

 

» więcej informacji

Od ponad 30 lat współtworzymy pozytywne doświadczenia naszych klientów dostarczając odczynniki i aparaturę laboratoryjną. 

Do tej pory współpracowaliśmy ze wszystkimi ważnymi instytucjami naukowymi i badawczymi oraz  ośrodkami akademickimi w kraju pomagając w wyborze odpowiednich produktów, oferując korzystne warunki zakupu, realizacji oraz wsparcia posprzedażowego. 

Mamy duże doświadczenie przy planowaniu zaawansowanych projektów z zakresu najnowszych technologii jak np. odczynniki do wyciszania genów (np. siRNA czy shRNA), a także edycja DNA za pomocą technologii CRISPR-Cas9 (zarówno odczynniki, jak i usługi wyprowadzania zmodyfikowanych linii komórkowych).

Posiadamy bogatą i atrakcyjną ofertę produktową oraz współpracujemy z wiodącymi producentami, co dla naszych klientów oznacza kompleksową obsługę zarówno w zakresie odczynników, materiałów zużywalnych, jak i sprzętu laboratoryjnego.

» ukryj opis

» więcej informacji

W Sygnis Bio Technologies staramy się zapewnić naszym partnerom najbardziej innowacyjne podejście do bioinżynierii. Jesteśmy wiodącym dostawcą sprzętu naukowego na polskim rynku, ze szczególnym naciskiem na obrazowanie żywych komórek w wysokiej rozdzielczości i inżynierię tkanek. Nasze portfolio łączy wiele technik, tj.: biodruk 3D, biopatterning, obrazowanie żywych komórek i obrazowanie w super rozdzielczości. Jesteśmy dystrybutorem firmy Cellink, światowego lidera rynku biodruku 3D, w Europie Środkowo-Wschodniej. Sygnis Bio Technologies jest jednym z niewielu ekspertów w dziedzinie holotomograficznego obrazowania 3D. Oferujemy najnowocześniejsze technologie świata naukowego, takie jak holograficzną wielofotonową biodrukarę firmy Cellink – Holograph X. Sygnis Bio Technologies prowadzi wiele innowacyjnych projektów technologicznych i biotechnologicznych. Od samego początku istnienia firmy opracowujemy dopasowane rozwiązania dla naszych klientów, wykorzystując ogromne doświadczenie, wykształcenie i zaplecze techniczne naszych pracowników oraz znajomość rynku.

www.sygnis.pl

» ukryj opis

 

» więcej informacji

Firma PPHU Genos s.c. jest dystrybutorem najwyższej jakości produktów dla potrzeb hodowli komórkowych, medycyny regeneracyjnej i biologii molekularnej, wśród których znajdą Państwo m.in: Odczynniki do hodowli komórkowych firmy Biological Industries (www.bioind.com); Plastiki do hodowli komórkowych firmy TPP (www.tpp.ch); Plastiki do hodowli komórkowych, hodowli 3D, mikrobiologii i biologii molekularnej firmy SPL Life Science (www.spllifesciences.com); Końcówki do pipet automatycznych firmy Abdos Life Sciences (www.abdoslifesciences.com); Zestawy i odczynniki do cytogenetyki molekularnej i detekcji wirusów za pomocą hybrydyzacji in situ firmy PanPath (www.panpath.nl); Sprzęt laboratoryjny i aparaturę medyczną firmy MRC (www.mrclab.com). Prowadzimy także Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GENOS z poradnią Genetyczną i Laboratorium Genetyki Medycznej, świadcząc usługi z zakresu poradnictwa i diagnostyki genetycznej.

PPHU GENOS S.C.

Żubardzka 4, 91-032 Łódź

tel. 885 86 86 84 fax. 42 611 63 12

e-mail: genos@genos.com.pl

Sklep internetowy: www.sklep.genos.com.pl

» ukryj opis

 

SPONSORZY WSPIERAJĄCY

» więcej informacji

Soft Communication od 2010r. jako firma CRO (Contract Research Organisation) oferuje usługi wspierania i zarządzania całym procesem projektów badawczych i naukowych, oraz badań klinicznych faz I-IV, zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Klinicznej (GCP), wytycznymi ISO 14155 i obowiązującymi przepisami prawa. Oprócz tego prowadzi działalność edukacyjną w tym obszarze oferując specjalistyczne projekty szkoleniowe z różnych aspektów badań klinicznych i obszaru farmaceutycznego. Szkolenia posiadają akredytację organizacji TransCelerate Biopharma Inc. oraz akredytację Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce GCPpl. Z myślą o studentach, absolwentach i pracownikach naukowych, firma utworzyła specjalny cykl szkoleń. W ramach Akademii Badań Klinicznych oferuje m.in. kursy z zakresu podstaw monitorowania, koordynowania badań klinicznych, zasad dobrej praktyki klinicznej, rejestracji produktów leczniczych, pharmacovigilance oraz marketingu farmaceutycznego. Akademia Badań Klinicznych to gwarancja wysokiej wartości merytorycznej przekazywanej wiedzy, profesjonalne materiały szkoleniowe i cena skrojona na studencką kieszeń.

» ukryj opis

» więcej informacji

Eppendorf to międzynarodowy koncern biotechnologiczny, powstały w Hamburgu w 1945 r. Poprzez otwarcie w 2011r. firmy Eppendorf Poland Sp. z o.o., grupa realizuje strategię pozostawania w najbliższym kontakcie ze swoimi odbiorcami – środowiskiem naukowym, medycznym, farmaceutycznym i przemysłem biotechnologicznym oraz z partnerami biznesowymi. Asortyment Eppendorf obejmuje pipety i automatyczne systemy pipetowania, dozowniki, wirówki, miksery, spektrometry i sprzęt do amplifikacji DNA, a także ultraniskotemperaturowe zamrażarki, fermentory, bioreaktory, inkubatory CO2, wytrząsarki i systemy manipulacji komórkami, jak również materiały zużywalne, takie jak końcówki do pipet, probówki, płytki. Produkty Eppendorf są wykorzystywane w akademickich i komercyjnych laboratoriach badawczych, w firmach farmaceutycznych i biotechnologicznych, a także w przemyśle chemicznym i spożywczym. Są one również przeznaczone dla klinicznych i środowiskowych laboratoriów analitycznych, dla kryminalistyki i laboratoriów przemysłowych zajmujących się analizą procesów, produkcją i zapewnieniem jakości.

» ukryj opis

» więcej informacji

NEXBIO jest firmą specjalizującą się w dedykowanych rozwiązaniach molekularnych na potrzeby przemysłu rolno-spożywczego. Naszą misją jest wprowadzanie biotechnologii do codziennych zastosowań: m.in. w rolnictwie, ochronie upraw, hodowli i produkcji żywności. Nexbio to również laboratorium badawczo- rozwojowe sprzyjające rozwojowi nauki i wspierające instytucje naukowe prowadzące badania z wykorzystaniem metod molekularnych.

Zapraszamy na nasze strony internetowe: nexbio.pl oraz sekwencjonowanie.com

» ukryj opis

» więcej informacji

EURx Sp. z o.o. jest prywatną firmą biotechnologiczną o profilu produkcyjno-badawczym, z siedzibą w Gdańsku. Od ponad 20 lat uczestniczymy w rozwoju polskiego sektora biotechnologicznego. Dostarczamy wysokiej jakości odczynniki dla społeczności naukowej. Nasza grupa badawczo-rozwojowa wywodzi się z kręgów akademickich, większość ma za sobą długoletnie doświadczenie w branży biotechnologicznej. EURx rygorystycznie przestrzega kontroli jakości i standardów produkcji aby zapewnić wysoką jakość i powtarzalność produktów. Równocześnie stale udoskonalamy i rozwijamy naszą ofertę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Mamy bogate doświadczenie w fermentacji, klonowaniu i inżynierii białkowej, oczyszczaniu białek i DNA, a także w amplifikacji DNA. EURx produkuje szeroką gamę zestawów do oczyszczania kwasów nukleinowych, a także polimerazy termostabilne, unikalne polimerazy ludzkie, odwrotne transkryptazy, wzorce wielkości DNA i białek oraz różnego typu nukleazy, białka modyfikujące DNA, enzymy restrykcyjne i wiele innych odczynników niezbędnych w biologii molekularnej. Chcemy, aby nasze produkty pomagały Państwu realizować własne cele naukowe. Swoją misję realizujemy w oparciu o nasz główny obszar działalności jakim jest tworzenie i sprzedaż preparatów i odczynników biotechnologicznych. Prowadzimy intensywne badania z wykorzystaniem tradycyjnych, jak również najnowszych technologii, co pozwala nam wytwarzać najwyższej jakości produkty. Zadowolenie naszych Klientów oraz jakość naszych produktów to podstawa naszego działania. Jesteśmy dumni, że mogliśmy przyczynić się do sukcesu wielu naszych Klientów.

» ukryj opis

» więcej informacji

PWN od początku swojego istnienia jest źródłem wiarygodnej, rzetelnej wiedzy. W Grupie PWN dobrze rozumiemy wagę naszego zobowiązania i cenimy tradycję, na której wychowały się pokolenia Polaków. Jednocześnie od lat konsekwentnie się doskonalimy, ponieważ wierzymy, że dzięki ciągłemu rozwojowi i zdobywaniu nowych kompetencji lepiej odpowiadamy na potrzeby naszych Klientów. Jesteśmy nowoczesną, otwartą na wyzwania organizacją. Naszą wizją jest, aby każdy mógł uczyć się w najlepszy dla siebie sposób. W tym celu wnikliwie obserwujemy zmiany zachodzące w świecie nauki, edukacji i biznesu, a uzyskaną w ten sposób wiedzę wykorzystujemy w naszych przedsięwzięciach. Chcemy stale rozwijać nowe obszary działalności, tworzyć różnorodne, innowacyjne rozwiązania edukacyjne i – dzięki naszym produktom oraz usługom – wspierać naszych Klientów w edukacji, pogłębianiu wiedzy oraz doskonaleniu przez całe życie.

Grupa PWN działa w trzech kluczowych obszarach – wydawniczym, dystrybucyjnym oraz ecommerce. W jej skład wchodzi obecnie kilkanaście różnych spółek, wśród których znajdują się, m.in. Wydawnictwo Naukowe PWN, PWN Wydawnictwo Szkolne, PZWL Wydawnictwo Lekarskie, największy dystrybutor w branży wydawniczej – OSDW Azymut oraz sieć Księgarń PWN. Nakładem wydawnictw Grupy ukazuje się ponad 500 tytułów rocznie i to zarówno publikacje książkowe, jak również e-booki oraz produkty multimedialne. Wydawnictwa specjalizują się w dostarczaniu wiedzy z wielu różnych dziedzin, w szczególności nauk ścisłych, ekonomii, zarządzania, informatyki, psychologii i medycyny. Czytelnikom oferują zarówno pozycje bardzo specjalistyczne, jak ipublikacje o charakterze przekrojowym.

» ukryj opis

» więcej informacji

Oferujemy szeroki wybór najwyższej jakości odczynników i innowacyjnych rozwiązań do badań naukowych. Od lat skupiamy się na współpracy z jednostkami naukowymi i dokładamy wszelkich starań, aby podążać za wymaganiami Klientów. Zapewniamy profesjonalną obsługę, szybką realizację zamówień, a także wsparcie techniczne i wszelką pomoc merytoryczną. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i przedstawicielem cenionych na całym świecie firm działających w sektorze rynku Life Science: Cell Signaling Technology, New England BioLabs, Norgen Biotek.

» ukryj opis

» więcej informacji

HTL Jest to czołowy producent sprzętu laboratoryjnego z ponad 35-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji ręcznych systemów dozujących. Aby sprostać wymaganiom rynków lokalnego i zagranicznych, firma nie ustaje we wprowadzaniu coraz nowocześniejszych technologii produkcji oraz dostosowywaniu ich do potrzeb swoich klientów. Owocuje to tworzeniem produktów najwyższej jakości, popartych wieloma testami i stałą kontrolą jakości. Dzięki temu wyroby HTL docierają do ponad 145 dystrybutorów w 80 krajach poprzez doskonale zorganizowaną sieć sprzedaży.

http://www.htl.pl

» ukryj opis

 

PATRONATY MEDIALNE