Bieżąca edycja

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że 10. Międzyuczelniane Sympozjum Biotechnologiczne “Symbioza” odbędzie się w dniach 12-14 maja 2023 r. na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego!

Długo czekaliśmy na możliwość zaproszenia Was na nasze Sympozjum w formie stacjonarnej. Jesteśmy szczególnie podekscytowani, mogąc zrealizować ten zamiar w tym jubileuszowym roku — to już 10 lat od założenia Warszawskiego Stowarzyszenia Biotechnologicznego “Symbioza”! Przez ten czas zorganizowaliśmy dla Was wiele udanych edycji Sympozjum obfitujących w znakomite wykłady prelegentów, inspirujące przemówienia, wartościowe warsztaty, a także niezapomniane imprezy integracyjne. Przy 5. edycji udało nam się po raz pierwszy zorganizować konferencję w języku angielskim, natomiast w 2021 roku stawiliśmy czoła wyzwaniu polegającym na przeniesieniu Sympozjum w całości na zdalną platformę konferencyjną!

Nie tylko samo Sympozjum rozwinęło się znacząco, ale także społeczność stojąca za organizacją całego przedsięwzięcia, czyli członkowie Warszawskiego Stowarzyszenia Biotechnologicznego “Symbioza” przeszli długą drogę zdobywając wiedzę i doświadczenie zarówno z zakresu dziedzin biotechnologii, ale też umiejętności miękkich. Niektórzy z nas mają już stopień doktora!

W tym roku, jak zawsze robimy co w naszej mocy, aby Sympozjum było jeszcze doskonalszą inicjatywą. W tym roku oprócz aspektów typowych dla stacjonarnej formy konferencji, przewidujemy także element hybrydowy — dla tych z Was, którzy nie będą w stanie pojawić się osobiście na naszym wydarzeniu, proponujemy bierny udział online. Zachęcamy jednak, żebyście dołączyli do nas na miejscu i uczestniczyli w rozmaitych atrakcjach, które dla Was przewidzieliśmy. Jeśli nie możecie się doczekać, aby posłuchać wybitnych prelegentów i zaprezentować wyniki własnych badań z zakresu biotechnologii, biologii, bioinżynierii, bioinformatyki, chemii, technologii chemicznej, inżynierii chemicznej, medycyny, farmacji, nauk związanych ze środowiskiem, ale także pokrewnych dziedzin uwzględniających takie tematy jak biodruk, opracowywanie leków, komórki macierzyste, technologia mikroprzepływów, szeroko pojęta mikrobiologia, nowotwory, bioremediacja, czy neurobiologia oraz inne zagadnienia, które kojarzą Wam się z biotechnologią – nie wahajcie się dłużej i zarejestrujcie się na nasze Sympozjum!