Lokalizacja

Adres lokalizacji:

Ul. Ilji Miecznikowa 1

Tegoroczna siódma edycja Międzyuczelnianego Sympozjum Biotechnologicznego „Symbioza” odbędzie się w murach Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego. W celu uniknięcia kłopotów z dojazdem na miejsce oraz łatwego dotarcia na konferencję chcielibyśmy zachęcić do korzystania z sieci transportu publicznego.

W trosce o jak najlepsze wykorzystanie czasu podczas MSB VII stworzyliśmy mapkę, która powinna ułatwić Wam punktualne dojazdy na Wydział Biologii.

Ponadto, przy planowaniu podróży po Warszawie, niezawodnym narzędziem jest strona jakdojade.pl działająca również w formie aplikacji na telefon.

Poniżej znajduje się kilka wskazówek dotyczących komunikacji miejskiej:

W przypadku korzystania z autobusu polecamy linie:

  • 128, 167, 175, 182, 187, 188, 504, 523 – wszystkie zatrzymują się na przystanku Pomnik Lotnika, z którego można łatwo dotrzeć na piechotę na miejsce Sympozjum.

Istnieje również możliwość skorzystania z tramwaju. Dla chętnych polecamy linie:

  • 1, 7, 9, 14, 15, 25 – należy wysiąść na przystanku OCH-teatr, z którego dalej łatwo dostać się na miejsce spacerkiem.

A dla fanów sportu, w majowy weekend, sugerujemy wybór roweru publicznego Veturilo. Wszelkie informacje dotyczące korzystania z usług Veturilo oraz mapka ze stacjami poboru rowerów jest dostępna na stronie Veturilo.

Pragniemy przypomnieć, że opłata konferencyjna nie pokrywa kosztów zakwaterowania. Niemniej jednak dołożymy wszelkich starań by umożliwić uczestnikom nocleg w przyjaznym miejscu i w korzystnej cenie. W tym celu zachęcamy do regularnego odwiedzania strony sympozjum, która na bieżąco będzie uzupełniana niezbędnymi informacjami.

W razie wszelkich pytań  jesteśmy do Waszej dyspozycji i zapraszamy do kontaktu.

Lokalizacja imprezy konferencyjnej:

Klub INDEKS (Krakowskie Przedmieście 24)

Lokalizacja gry terenowej:

Pole Mokotowskie