Lokalizacja

Tegoroczne Sympozjum odbędzie się w gościnnych progach Uniwersytetu Warszawskiego. Na przestrzeń konferencyjną składają się następujące elementy:

  •  1. Budynek Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego (CeNT3)  – w tym świeżo otwartym (w marcu 2013) budynku odbędzie się oficjalne rozpoczęcie konferencji, wykłady branżowe oraz prezentacje ustne uczestników;
  • 2. Budynek Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego (WB) – w tym położonym po sąsiedzku gmachu będą miały miejsce wykłady plenarne, wystapienia ustne uczestników, sesje posterowe  oraz oficjalne zakończenie Symbiozy. Jest to także miejsce, w którym serwowane będą  obiady;
  • 3. Klub Proxima – miejsce od zawsze związane ze środowiskiem akademickim Uniwersytetu Warszawskiego. To tu zapraszamy na imprezę integracyjną w sobotę 20 kwietnia;
  • 4. Warszawskie Stare Miasto – w piątek 19 kwietnia będzie areną wydarzenia towarzyszącego Sympozjum: terenowej gry miejskiej przygotowanej przez organizatorów;

 

Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych UW (CeNT3)

Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych UW (CeNT3)
Wydział Biologii UW

Wydział Biologii UW

Dla wygody uczestników wszystkie opisane obiekty umieściliśmy na mapce. Pokazujemy także, jak dojść do nich od najbliższych przystanków autobusowych i tramwajowych oraz jak trafić na areny MSB Symbioza z najbliższych dużych dworców kolejowych czy autobusowych oraz z warszawskiego metra.
 

Aby otworzyć pełna wersję mapki kliknij tutaj.

Zachęcamy do poruszania się po Warszawie komunikacją miejską. Zaplanowanie podróży w znacznej mierze ułatwia serwis jakdojade.pl.

Tegoroczne Sympozjum odbędzie się w gościnnych progach  Uniwersytetu Warszawskiego, na Wydziale Biologii i Centrum Nauk Biologiczno – Chemicznych przy ul. Ilji Miecznikowa 1.

Proponowany dojazd:

Autobusem: 128, 167, 175, 182, 187, 188, 504, 523 na przystanek Pomnik Lotnika.

Tramwajem: 1, 7, 9, 14, 15, 25 na przystanek Och Teatr.

Dojazd

Dodatkowo na przystanku Pomnik Lotnika kursuje autobus nocny N32.


Sobotnia impreza integracyjna odbędzie się w MultiPubie „Pod Grubą Kaśką”, który znajduje się przy al. Solidarności 68. Dostaniemy się tam:

– z przystanku Pomnik Lotnika 03 – autobusami: 167, 182, 188, 523, z przesiadką do metra (stacja Metro Pole Mokotowskie – autobusem 167, lub Metro Politechnika – 182, 188 i 523). Skąd jedziemy w kierunku Młocin i wysiadamy na stacji Meto Ratusz Arsenał.

– z przystanku Och-Teatr 03 – tramwajem:

nr 15 (bezpośrednio na przystanek Ratusz Arsenał 04);

nr 14 (do stacji Metro Politechnika, skąd jedziemy na przystanek  Meto Ratusz Arsenał);

nr 9 (do Centrum, gdzie przesiadamy się do metra i jedziemy w kierunku przystanku Metro Ratusz Arsenał).

Przykładowy dojazd (kliknij aby powiększyć):

Dojazd

Zachęcamy do poruszania się po Warszawie komunikacją miejską. Zaplanowanie podróży w znacznej mierze ułatwia serwis jakdojade.pl.